Opublikowano 6 komentarzy

Wielkanocno-wiosenne inspiracje od DT

inspiracjeHej, dziś mam przyjemność napisać dla Was osobiście. A okazją do tego są wielkanocno-wiosenne inspiracje stworzone przez dziewczyny z mojego wspaniałego Dream Teamu 🙂

Ale może zanim pokażę Wam, co pięknego stworzyły, to kilka słów do dziewczyn – Kochane, jesteście mega niesamowite, niezastąpione i wyjątkowe. W tak krótkim czasie, jaki Wam dałam, wykonałyście takie cuda. Bardzo, bardzo Wam dziękuję :*

To co, zaczynamy!

Scrapeciarnia

Aga ze Scrapeciarni urzekła mnie przede wszystkim swoją kartką, w energetycznym, żółtym kolorze. Co jak co, ale z wiosną i Wielkanocą, żółty kojarzy mi się najbardziej.  Napis, który tu użyła to Alleluja wzór 04.

Kolejną pracę, jaką dla nas przygotowała to mediowa klatka, w pięknych pastelowych kolorach.  Tu z kolei zostały użyte gałązki bazie oraz napis Alleluja wzór 02.

Ostatnią inspiracją od Agi jest kartka w wiosennych kolorach, z dodatkiem mojego ulubionego różu. Do jej stworzenia wykorzystała serwetkę wzór 07 oraz napis Alleluja wzór 08.

Ania robi kartki

Kolejne inspiracyjne prace przygotowała dla nas Ania i jest to czekoladownik oraz kartka z shaker boxem.

W czekoladowniku Ania wykorzystała 2 tekturkowe nowości – warstwowe, ażurkowe jajko oraz napis Alleluja wzór 06. Obie te tekturki wyembosowała, co daje niesamowity efekt. Kompozycję kwiatową wzbogaciła listkami, które również znajdziecie w sklepie 🙂

Kolejną propozycją od Ani jest kartka z shaker boxem. Jest ona również pracą inspiracyjną w marcowym wyzwaniu na Facebooku w grupie Przez Okienko – inspiracje. 

W tej pracy Ania sprytnie wykorzystała obręcze owale do wykonania shakerowych pisanek. Obręcze te dostępne są w dwóch wymiarach małym i dużym. Jak w poprzedniej pracy tak i tu kompozycję kwiatowa dopełniła listkami. Do ostatecznego wykończenia kartki użyła napisu Alleluja wzór 01.

DecoRuru

Małgosia z DecoRuru zachwyca po raz kolejny. Na dzisiejszą premierę przygotowała zestaw składający się z exploding boxa oraz bogato zdobionej kartki.

Exploding box, czyli eksplodujące pudełko tu na pewno eksploduje masą pięknych detali i pomysłów. Nowość tekturkową znajdziecie na wieczku pudełka, czyli warstwowy napis Alleluja wzór 08.

Z kolei w kartce, choć nie ma tu obecnych nowości,  to są inne tekturki, które z powodzeniem nadają się do wielkanocnych prac. No i najważniejszą jest tu moja ulubiona ramka z motylkami. Nadaje się praktycznie do każdej pracy. Dodatkowymi tekturkami są listki jesienne, choć jak dla nie to i wiosenne 😉

Scrapu – Craft

No to lecimy dalej – teraz czas na Ulę ze Scrapu-Craft. To co mnie w tych inspiracjach zachwyciło, to pięknie pokolorowane tekturki. Jak to zrobiła? Zapytacie o to Ulę 🙂

Zacznijmy od czekoladownika, którego Ula ozdobiła tym pięknym żonkilem. Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że ciekawie może on wyglądać, gdy nada mu się koloru

Do drugiej inspiracji Ula użyła warstwowego napisu Alleluja wzór 05, który również pokolorowała. Swoją drogą stworzyła ciekawy efekt cieniowania.

ScrapMe Free Niepowtarzalna Manufaktura

Kasia z Niepowtarzalnej Manufaktury również przygotowała dla nas czekoladownik. Ten jednak jest większy, gdyż na małe czekoladki Merci. Na bogato zdobionym wianuszku użyła bukietu z tulipanów oraz napisu Alleluja wzór 03, które dopełniły całości kompozycji.

Scrapatki

Kolejną inspirację przygotowała dla nas Patrycja, czyli Scrapatki. I kolejny raz mistrzowskie pokolorowanie tekturek. Czy w ten sam sposób co w poprzednich inspiracjach, czy zupełnie w inny – nie wiem. To pytanie musicie zadać Pati. A tekturek których użyła to zupełna nowość wśród ramek – ramka 6-cio boczna, tu akurat z tulipanami, oraz napis Alleluja wzór 06.

A na zakończenie…

…moja inspiracja dla Was, którą stworzyłam podczas przedpremierowego live’a na grupie Przez Okienko – inspiracje. Live ciągle jest dostępny, więc jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć jak ta kartka powstała to zapraszam.

A tekturki które w niej użyłam to 6-cio boczna ramka z żonkilami, żonkile mini oraz z łodyżkami a także napis Alleluja wzór 05.

Mam nadzieję, że spodobały Ci się nasze inspiracje. Chciałoby się napisać, jeśli tak to kciuk w górę, ale tu tak się nie da 😉 Choć zawsze możesz napisać w komentarzu co sądzisz o naszych pracach.

Pozdrawiam ciepło,

Ania

6 komentarzy do: “Wielkanocno-wiosenne inspiracje od DT

 1. Widać, że nasze DT już marzy o wiośnie 😀
  Każda praca jest inna i niepowtarzalna 😀
  Cuda cudeńka 🙂
  Buziaki!

  1. Tak, zrobiło się już wiosennie 🙂 I dobrze, w końcu już marzec mamy :*

 2. Tajemnica koloru moich tekturek to kredki ołówkowe które cichaczem gwizdnęłam Jagodzie z piórnika 😉 efekt cieniowania można uzyskać mocząc delikatnie końcówkę:) uwaga… barwi język 🤣🤣

  1. 😂😂😂😂

 3. Dziewczyny cudne te wasze prace, aż człowiek ma ochotę na spacer w wiosennym słoneczku😀

 4. Pięknie dziewczyny ❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *