Opublikowano Dodaj komentarz

Potańczmy – roztańczony exploding box

Cześć! 

Tak się cieszę na nasze kolejne spotkanie. Dziś znów przedstawię Ci exploding boxa – zaskoczona? Nie robi się to już nudne? 😉 Ten jest zupełnie inny (tak, mówię tak o każdym). Wszystkie personalizowane boxy tworzę z myślą o danej osobie, jej pasjach, zainteresowaniach, tym, co kocha. 

Zobacz dla kogo tym razem stworzyłam te magiczne pudełeczko.

Zobacz dla kogo tym razem stworzyłam te magiczne pudełeczko.

Przed stworzeniem pracy, przeprowadzam pewnego rodzaju wywiad, w którym ustalamy wszystkie szczegóły. W tym przypadku miałam 2 wytyczne: fiolet i hip-hop. Od razu wiedziałam, że wykorzystam shaker box, który ostatnio pojawia się u mnie na co drugiej pracy. Co ja zrobię, że mam do niego słabość? 😉
W Okienku, pod ladą, leży pewien shaker, który Ania stworzyła dla mnie, kiedy robiłam muzyczną kartkę. Idealnie się wpasował w wieczko! Poprosiłam też o wycięcie jego mniejszej wersji, którą ustawiłam na środku, tuż przy nogach roztańczonej dziewczyny. Tancerka to kolejna tekturka z cyklu „na zamówienie”, pamiętacie o tej opcji w sklepie Przez Okienko? Ania stworzy dla Was prawdziwe cuda!

Pudełko nadziane tekturkami

Spójrz na mojego boxa i policz wszystkie przezokienkowe tekturki. Te aż się wysypują z niego. Co my tu mamy? Shaker box na wieczku, mały boombox i tancerka na środku, napis „najlepsze życzenia”, nutki, pięciolinia – tyle dobroci w jednym miejscu!

Zoja znaczy życie

Kolejny wyjątkowy element to imię solenizantki – Zoja. Czyż nie jest wyjątkowe? I ma piękne znaczenie. Zoja znaczy życie.
Warto podkreślać tę wartość, zwłaszcza w boxie imieninowym, który ma celebrować imię. Wyróżniłam je na jednej ze ścianek, pozłacając napisy. Życzenia także mienią się w złotym kolorze.
Całość kompozycji uzupełniłam różowymi mikrokulkami i papierowymi kwiatami.

Jak Ci się podoba mój roztańczony exploding box?

Mam też dla Ciebie niespodziankę. W podziękowaniu za Twoją obecność tutaj, tekturki, które wykorzystałam w swojej pracy, kupisz teraz w promocyjnej cenie! Miłego tworzenia!

Dziękuję Ci za nasze kolejne spotkanie! Ciekawa co wymyślę następnym razem?

Z nieziemskim pozdrowieniem, 

Wiktoria
Kreatywny Wszechświat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *