O mnie

Cześć, nazywam się Ania, a “Przez Okienko” to takie moje czwarte dziecko. Jest to moje miejsce, w którym z pasji do papieru powstają wyjątkowe i niepowtarzalne rzeczy.
A czym dokładniej się zajmuję? Tworzę spersonalizowane zaproszenia (ślubne, komunijne, urodzinowe, itp.) wraz z dodatkami, unikatowe kartki i pamiątki na każdą okazję, które będą idealnym dodatkiem do prezentu, exploding boxy, pudełka na czekoladki, albumy na zdjęcia (metodą scrapbooking), metryczki, podziękowania dla gości i inne. Bazuję na zamówieniach indywidualnych, dopasowując się do potrzeb Klienta.
 
Ale to nie wszystko… W mojej ofercie znajdziesz również tekturki i digi stemple, dzięki którym Ty także możesz spróbować własnych sił w tej pięknych dziedzinach, jakimi są scrapbooking i cardmaking.
 
W planach mam również inne produkty, ale niech to pozostanie niespodzianką 😉
 
A co poza tym?
Poza firmą prowadzę również grupę na Facebooku “Mama scrapuje“, w której wraz z pozostałymi Mamami, wspólnie się motywujemy, uczymy, inspirujemy, podejmujemy wyzwania… Jeśli więc jeszcze nie ma Cię z nami, to wskakuj do nas.
 
Zapraszam również do zapoznania się z moimi pracami w galerii, a jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, to napisz. Postaram się sprostać również Twoim oczekiwaniom. Wszak wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy.
Pozdrawiam,