Czas realizacji i dostawa

Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w większości na indywidualne zamówienie i potrzeby Klienta. Termin realizacji zamówień indywidualnych uzależniony jest od zamówienia i może on wynieść do 4 tygodni, jednak zawsze staramy się skrócić ten czas do minimum.

Czas realizacji produktów spersonalizowanych jest liczony od dnia ostatecznej akceptacji projektu uzgodnionego z Klientem oraz przesłania przez Klienta wszelkich informacji, które mają zostać zawarte w zamówieniu, jednak nie wcześniej niż po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedającego.

Pozostałe produkty wysyłamy w ciągu 1-5 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty. UWAGA czas realizacji -zamówień złożonych w trakcie trwania promocji sklepu, może zostać wydłużony do 21 dni roboczych.

Dostawa zamówionych towarów odbywa się:
Pocztą Polską (13zł) bądź InPost – Paczkomat (12zł). Przy zakupach powyżej 200zł, przesyłka gratis (dotyczy przesyłek na terenie Polski)
Nie wysyłamy produktów za pobraniem.

Produkty cyfrowe wysyłane są na maila Klienta, podanego przy rejestracji, po zaksięgowaniu wpłaty.

Produkty mogą być dostarczane poza granice Polski, jednak tylko i wyłącznie Pocztą Polską, według cennika Poczty Polskiej i po wcześniejszych ustaleniach.